Zapoznaj się z oświadczeniem producenta o ryzyku zakupów w internecie

Biotech Sp. z o.o. jest wyłącznym licencjonowanym dystrybutorem naszych produktów, takich jak Cingal® Plus oraz Monovisc™ Plus w Polsce, zatwierdzonym przez producenta produktów, którym jest Anika Therapeutics. 

W związku z powyższym żadna inna organizacja lub osoba fizyczna prowadząca dystrybucję tych produktów nie jest powiązana z Anika Therapeutics,          producentem produktów. W odniesieniu do niezatwierdzonych dystrybutorów, Anika nie jest w stanie przeprowadzić kontroli spełnienia wymogów dotyczących przechowywania i obsługi ustanowionych przez organy rejestracyjne, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i skuteczności. Anika nie jest              w stanie i co do zasady nie przeprowadza kontroli niezatwierdzonych dystrybutorów, co przekłada się na podwyższone ryzyko wynikające z produktów nabytych                z takich źródeł. Mamy obowiązek powiadomić klientów nabywających takie produkty jak Cingal® i Monovisc™ z niezatwierdzonych źródeł, że Anika Therapeutics nie może udzielić potwierdzenia ani zapewnienia jakości w odniesieniu do autentyczności, jakości, bezpieczeństwa lub skuteczności tych produktów. Jeżeli pragną Państwo nabyć produkty Cingal® i Monovisc™, zachęcamy Państwa do skontaktowania się ze spółką Biotech Sp. z o.o., która działa  w charakterze naszego pełnoprawnego dystrybutora.
James Chase Wiceprezes ds. Sprzedaży Międzynarodowej Anika Therapeutics, Inc.

Zadzwoń i dowiedz się gdzie kupić bezpiecznie

Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie
TEL. 510 017 263
Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
TEL. 724 754 056
Wielkopolskie TEL. 724 754 059
Łódzkie TEL. 724 754 058
Mazowieckie, Podlaskie TEL. 724 754 057

Lubelskie TEL. 724 754 064
Dolnośląskie TEL. 724 754 054
Śląskie TEL. 724 754 060
Małopolskie TEL. 724 754 053
Podkarpackie TEL. 724 754 052
Więcej informacji o produktach u wyłącznego autoryzowanego dystrybutora Biotech Sp. z o.o.

O PRODUKCIE

Cingal® Plus to innowacyjne połączenie długotrwale działającego usieciowanego kwasu hialuronowego z powszechnie znanym sterydem, wyprodukowany w USA przez innowacyjną firmę Anika Therapeutics światowego lidera produkcji kwasu hialuronowego.

HEKSACETONID TRIAMCYNOLONU (STERYD)

4,5 mg/ml w iniekcji jest stosowany od ponad 45 lat ze względu na silne działanie przeciwzapalne, szybką redukcję bólu i szybszy powrót do aktywności ruchowej. Choć sterydy przynoszą szybką ulgę w bólu, efekt jest zazwyczaj krótkotrwały.

KWAS HIALURONOWY O WYSOKIEJ KONCENTRACJI (HA)

jest naturalnie występującą molekułą znajdujący się w całym organizmie oraz jest głównym komponentem zdrowego stawu i prawidłowo funkcjonującej tkanki. Wiskosuplementy HA są używane od ponad 25 lat w redukcji bólu spowodowanego chorobą zwyrodnieniową stawów jednocześnie poprawiając lepko-sprężyste właściwości płynu stawowego oraz ochraniając powierzchnię chrząstki stawowej.

TYLKO CINGAL® Plus

Działa poprzez połączenie najlepszego z szybko działających sterydów z długotrwale działającym wiskosuplementem, przynosząc długotrwałą i szybką ulgę w bólu. Preparat Cingal® Plus wskazany jest do zastosowania jako lepko-sprężysty materiał zastępczy dla mazi stawowej.

ZAPLECZE NAUKOWE CINGAL® PLUS

➠ Cząsteczki nierozpuszczalnego w wodzie sterydu są zawieszone w lepko-sprężystym żelu kwasu hialuronowego stanowiąc  jednorodną substancję  CINGAL® Plus. Takie jednorodne połączenie sterydu z kwasem hialuronowym jest skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż podawanie obydwu preparatów oddzielnie. 

➠ Cingal® Plus dzięki swojemu unikalnemu połączeniu może być zastosowany jeszcze w fazie stanu zapalnego stawu podczas, którego sam kwas hialuronowy jest przeciwwskazany.

 

SKALA KELLEGRENA-LAWRENCE'A SŁUŻĄCA DO OCENY ZAAWANSOWANIA ZMIAN RADIOLOGICZNYCH W CHOROBIE ZWYRODNIENIOWEJ STAWÓW

Preparat Cingal Plus ® wskazany jest do zastosowania jako lepko-sprężysty dodatek lub materiał zastępczy dla mazi stawowej.

Cingal Plus ® doskonale nadaje się do szybkiego i długotrwałego łagodzenia objawów dysfunkcji stawowych, w tym choroby zwyrodnieniowej stawów.

 

O NAS

➠ Misja i wartości

Celem naszej firmy jest dostarczanie Klientom unikalnych produktów o najwyższej jakości i profilu bezpieczeństwa w celu zaspokojenia rosnących oczekiwań pacjenta.

➠ Autoryzowany Dystrybutor

Zajmujemy się dystrybucją produktów takich jak:
MONOVISC™ Plus, CINGAL ® Plus, HYALOFAST™ i HYALONECT®

ADRES

ul. Boya Żeleńskiego 12 35-105 Rzeszów

telefon

+48 17 854 54 53

EMAIL

info@biotech.pl

Prawa autorskie © 2020 Cingal